| mITzY_3042 a întrebat:

Si mai am o intrebare. anul acesta la liceul Ion Maiorescu din Giurgiu. daca am media 7 45 la ce profiluri pot intra? in afara de matematica! multumesc anticipat. si funda:*

Răspuns Câştigător
| missmine a răspuns:

Pai si eu sunt din giurgiu si http://www.admitereliceu.ro/alege-liceu-pas-2?county_id=&city_id=3700 poti sa intri cam la stiinte sociale si stiinte ale naturii! dar acum depinde si daca sunt elevi cu medii foarte mari! funda? :O3

8 răspunsuri:
| David97tpu a răspuns:

Esti prost rau daca ai 7

| mITzY_3042 explică (pentru David97tpu):

Proasta e ma`ta :*

| missmine a răspuns (pentru David97tpu):

Parca u ai avea medie mare rauu!

| mITzY_3042 explică (pentru missmine):

Tu ce clasa esti?

| missmine a răspuns (pentru mITzY_3042):

A 8-a dc?

| mITzY_3042 explică (pentru missmine):

Te-am intrebat big grin si la ce liceu si profil vrei?:d

| missmine a răspuns (pentru mITzY_3042):

La vianu mate info.u?

| mITzY_3042 explică (pentru missmine):

Maiorescu... si vroiam filologie, dar la cat am invatat anul acesta... mai greu. cel mai probabil stiinte sociale.