| GulDan a întrebat:

Simt nevoia sa studiez si sa ma cultivlaughing dati-mi si mie siteuri orce sa citesc cele mai importante lucruri care considerati despre istorie,geografie, etc...Mersi!

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Citeste seria de carti a lui Sven Hassel, are 12 carti eu am citit 7 si nu ma las pana nu termin. Pot spune ca sunt carti foarte bune petru-ca aflii totul despre epoca nazista si despre al doilea razboi mondial. Autorul este un fost soldat care a luptat pe toate fronturile de partea Germaniei si povesteste pataniile sale din razboi, o sa te distrezi citind pentru-ca relateaza cu mult umor si comedie faptele camarazilor sai.

| diaac a răspuns:

Iti recomand cursurile de pe Coursera. Doar ca din pacate nu sunt cursuri in romana.

| G3N0C1D3 a răspuns:

Site-urile si ale chestii te vor ajuta dar, cel mai bine ar fi sa citesti o carte, mergi la biblioteca si o sa gasesti tot ce ai nevoie in legatura cu astawinking Funda?