| mirabela_7131 a întrebat:

Statusuribatting eyelashes:X FUNDA...:d dar nu de pe ststusuri.ro:X:X
scuze categorina

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o scuzam! Pune intrebarea la categoriile corespunzatoare! Ce e cu atata lene si prostie pe voi frate?
Iar in privinta statusurilor toata lumea le ia de pe site-uri! Doar nu o sa le conceapa special pentru tine acum!winking

| Adelina004 a răspuns:

1.Atunci cand vei avea o zi proasta voi fi acolo pentru tine.
2.Nu muzica te intristeaza, ci amintirile
3.S-o i-a naiba de distanta
4.Pentru mine acum ai ramas o amintire
5.Pentru dragostea unui trandafir trebuie sa suporti spinii
6.Eu nu sunt perfecta, dar hai sa nu uitam cine esti tu!
7.Pentru a-ti gasi jumatatea trebuie sa mananci multe sferturi.
8. Timpul iti ofera raspunsuri chiar daca ai uitat sa pui intrebari.
9.Mai bine sa pierzi o clipa din viata decat viata intr-o clipa
10.Un look de bad girl, o inima de good child.Eu pot sa fiu ca tine, dar tu ca mine, niciodata.
11.Traieste clipa, oricum ziua de maine va fi si ea ziua de azi.
12.Din prietenie poti face usor iubire, dar din iubire prietenie, nu!
13.Trecutul...un loc bun de vizitat dar nu si de trait.
14.In spatele unui :ai grija de tine, se ascunde mereu un :daca patesti ceva mor.
15.Nu sunt perfecta sunt doar diferita.
16.Baiatul care de fapt se da print e doar un broscoi.
17.Cainii mor de foame iar prostii de grija altora.
18.Nu,nu mai privesc in spate, de acum inainte imi vad de drum, ard trecutul sa se faca scrum.
19.Cui dracu ii pasa? confundam iubirea cu vene taiate in chiuvete.
20.Regrete? oare care alta fraiera o sa te mai ierte?
21.Cand te-au doborat niste cuvinte, nu te lasa, mergi inainte.
Cam atat... sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes te rog kiss big grin

| coolgirl16 a răspuns:

~Merg mai departe.Totu` e firesc!~
~Am trecut peste atatea usi inchise...~
~. Fara tine...am facut si eu ce am putut!~

●Zâmbeşte frate şi ia-o în braţe, arată-i c-o iubeşti şi dă-i speranţe!

●Aş face tot făra regrete! Nu mă joc. În joc sunt sentimente.

#.Are puţini ani şi nu ştie ce simte.love struck. Azi te iubeşte, mâine te mine, dar să nu încerci să o schimbi, aşa e ea. Dacă e a lui, nu poate fi şi a ta!

Si n-am sa uit niciodata peste cate am trecut. Si n-am sa renunt niciodata sa lupt!

Visam ca dragostea e simpla si trece...Si nu te lasa rece cand il vezi ca umbla cu zece...Crezi ca nimeni nu'ntelege? E doar in capul tau.Visam ca'i ultima oara si nu se'ntampla din nou

Dintre toata minciuniile tale "Te iubesclove struck" era preferata meaoh go on!

Si e firesc. Am invatat sa plang inainte sa`nvat sa zambesc.

~O privire si m-ai dat gata,
Mi-ai luat mintile, mi s-a pus pata,
Peste tot te vad numai pe tine,

Shii pana la urma, Ii trangi dupa tine,
Pe toti care`ti intind o mana~

| coolgirl16 a răspuns:

~O privire si m-ai dat gata,
Mi-ai luat mintile, mi s-a pus pata,
Peste tot te vad numai pe tine,

Shii pana la urma, Ii trangi dupa tine,
Pe toti care`ti intind o mana~

Astea erau ultimile 2. scuzebig grin

| lovelove_4447 a răspuns:

Cred ca mi-e frica de fericire pentru ca de fiecare data cand sunt fericit, mereu se intampla ceva rau doar asta il siubatting eyelashes