| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:-( fara sa vreau i-am dat la pisica mea lapte fierbinte si s-a ars putin dar nu e grav asta ca nu are nimic a problema ca nu vrea sa imi bea lapte am bagat'o cu botul in lapte si tot nu vrea sa manance! cu ce o pot hrani in afara de hrana de animele sau cum sa o afc sa bea lapte din nouthinking
:*:* scuze categorina:-( :*

Răspuns Câştigător
| Eu_7717 a răspuns:

Mai bine o duci la veterinar puppy dog eyes... Poate o ustura limba sau thinking nu stiutiu... orkm veterinaru` o sa stie ce sa-i dea.