| melynda a întrebat:

Stie careva cum va fi bacul anul acesta? mai usor? mai greu? avem sanse majoritatea din noi sa il luam

3 răspunsuri:
| AngelBoy a răspuns:

Si eu o sa dau bacalaureatul anul asta si din ce am auzit va fi mai greu ca cel de anul trecut, tot ce putem sa facem e sa invatam, dar eu unul cand aud de matematica sau biologie imi vine sa o iau pe campii.

| melynda explică (pentru AngelBoy):

La fel si eu. la romana tinand cont ca e an aniversar Caragiale e posibil sa pice Caragiale

| rastadoll a răspuns:

Si eu dau bacul anul asta. daca inveti nu ai de ce sa te temi. fara emotii te duci calma te concentrezi si aia e. consideri ca ai dat un test la scoala.