| Fata026 a întrebat:

Stie cine daca s-au afisat rezultatele la povestile cangurului clasa a8 a? ( 2013-2014 )
Daca da, un link va rog!
Multumesc anticipat! (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Anto100 a răspuns:

Rezultatele se afiseaza prin ianuarie sau febraria noua asa ne-a spus diriginta. Poti sa gasesti rezultatele pe www. povestile cangurului.ro, daca ai parola ca ai pe foaia de concurs sa introduci o parolo normal cu literele ce ti le dau ei, intri pe site in ianuarie pe la sfarsitul lunii inroduci parola si iti vezi punctajul si ce ai gresit. Mai precis vezi cum sunt evaluate raspunsurile tale. P.S: Nimeni nu stie o data fixa pentru afisarea rezultatelor

3 răspunsuri:
| Anto100 a răspuns:

Scuze ca am gresit unele chestii m-am grabit sa-ti raspund: e februarie, parola si introduci. Scuze inca o data

| Fata026 explică (pentru Anto100):

Chiar acum am citit pe site si scrie ca in 4 saptamani de la desfasurarea concursului se afiseaza si deja e a 4a, cred straight face!