| ImGone a întrebat:

Stie cineva care e situatia cu LISTA CANDIDATILOR IN ASTEPTARE la facultatea de informatica UBB Cluj Napoca? Cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

"În urma retragerilor de dosare sau a neconfirmrii locului cu taxa
se realizează o nouă ierarhizare în ordine strict descrescătoare a mediilor
şi în funcţie de opţiunile iniţal
formulate. Afişarea acestor rezultate se face în data de 29 iulie 2013. Dacă
în urma acestei etape se produce o schimbare a tipului de loc ocupat (trecerea de pe un loc cu taxă
pe unul bugetat, trecerea la o specializare aflată
mai în faţă in fisa de inscriere a candidatului), locul nou obţinut se considera implicit acceptat de candidat."

Citeste Anexa I de aici :http://www.cs.ubbcluj.ro/......a-2013.pdf