| catalin4u a întrebat:

Stie cineva care este portul national olandez? As vrea o poza pentru ca am eu o papusa si nu stiu sigur daca e cu portul olandez, daca sa o duc la scoala la un proiect cu traditii si obiceiuri (eu am primit olanda) sau nu. Va rog! I need help!

Răspuns Câştigător
| ioana1704 a răspuns:

Cauta pe google, eventual cautare avansata pagini scrise in lb olandeza. Obligatorii sunt sabotii de lemn!

3 răspunsuri:
| catalin4u explică:

Am cautat pe google si nu am gasit nimic concret iar pe eticheta nu imi dau seama ce scrie vad doar ca scrie pe engleza si ca e made in china...big grin mersi de ajutor

| catalin4u explică:

Ai dreptate am niste mini saboti si papusa nu are deci nu cred ca e olandeza... nu stiu ca-i sa-i dau funda