| Mariana9820 a întrebat:

Stie cineva daca anul acesta se mai da examen de admitere la facultatea de Drept Ovidius? As vrea sa ma apuc de învãțat dar nu stiu sigur daca mai e cu examen de admitere.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca este valabila si pentru admiterea din 2018. Te poti interesa telefonic la secretariatul facultatii.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu te uiti pe site-ul oficial al facultatii, in Admiterea 2018, vei afla cel mai bun si sigur raspuns.

| Mariana9820 explică (pentru Ioandelasal):

Este publicat doar informatii despre admitere 2017

| Ioandelasal a răspuns (pentru Mariana9820):

Inseamna ca este valabila si pentru admiterea din 2018. Te poti interesa telefonic la secretariatul facultatii.