| hellenahopeless a întrebat:

Stie cineva daca la Timisoara, la facultatea de Litere, sectia franceza-engleza se da admitere sau se intra pe baza de dosar?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Se intra pe baza de dosar succes...

| hellenahopeless explică (pentru Predator30):

Ce bine! Multumesc...auzisem ca se da admitere la prima limba(din specializare) de cand nu se mai da bacul la limba straina...

| Predator30 a răspuns (pentru hellenahopeless):

Eu ti-am spus ca am o prietena care e la litere si a intrat pe baza de dosare si mi-a spus ca tot asa e si anul acesta deci nu trebuie sa iti faci griji doar sa iei bacu cu nota mare, mult succes si pentru putin...

| hellenahopeless explică (pentru Predator30):

Iti multumesc foarte mult pentru raspuns! M-a ajutat enorm!

| Predator30 a răspuns (pentru hellenahopeless):

Ma bucur ca am putut sa te ajut si ca ti-a fost de folos ceea ce ti-am spus si mult succes in continuare in ccea ce doresti sa faci...O zi placuta!