| swaggerofachampion a întrebat:

Stiti cateva locuri in care nu se gaseste chimia? Nu gasesc niciunde pe internet, si nu ma pot gandi la vreun loc unde nu este chimie?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Teoretic in vid, unde nu exista materie. Problema este ca nu exista vid perfect - chiar si in spatiul interstelar se gasesc totusi cativa atomi/metru cub

| ketanal a răspuns (pentru johnnny123):

Mai bine de atat nu se putea zice...practic nu gasesti locuri fara chimie...chimia este baza tuturor lucrurilor.

3 răspunsuri:
| Mirco a răspuns:

Intre mine si tine sigur nu exista chimie

| danni004 a răspuns:

Un alt programel de facut bani online, cel mai usor, zic eu, intrucat nu trebuie sa faci nimic, este Gomez Peer Zone pe care tu trebuie sa il descarci de pe site, dupa ce te inregistrezi.
Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il ti deschis atunci cand doresti, cand sa spunem intrii pe messenger, facebook s.a.m.d. Esti platit atata timp cat il ti deschis.

Interesant, nu? Se pare ca da.

Nu esti inca inscris? intra pe http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=illegald si fa bani cati vrei!

Pentru a face mai multi banuti trebuie sa cautati oameni care sa ii convingeti sa se logheze pe Gomez PEER de pe link-ul tau de refferal!

Mult succes