| Flory_8560 a întrebat:

Stiti daca este master in Cluj Napoca in domeniul topografiei, cadastru...in gis de exemplu? am cautat pe internet si nu am gasit. Multumesc

1 răspuns:
| Herbel_Ioana_1987 a răspuns:

Buna. Cel mai probabil raspunsul meu vine cam tarziu, dar pornind de la premisa ca e mai bine mai tarziu decat niciodata, am decis totusi sa va raspund. In cadrul Facultatii de Geografie (UBB) exista o specializare numita Geomatica. Aceasta se ocupa in principal de GIS. Sper ca informatia sa fie utila. Multa bafta.
http://geografie.ubbcluj.ro/invatamant/index.html