| d4nutz4 a întrebat:

M-ar interesa sa stiu daca gasesc in Cluj-Napoca workshop-uri pentru bijuterii handmade. Am tot cautat pe internet si numai in Bucuresti gasesc. Daca stiti careva, va rog sa ma ajutati cu o informatie, numar de telefon sau ceva. Mersi!

3 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Buna! Iti dau raspuns,dar nu stiu daca te poate ajuta cu ceva.
La mine in Suceava, le cumpar de la Real si Mall.
Adica inainte de a intra in magazinul propriu zis, se afla comerciantii astia cu standulete de bijuterii hand made. Poate te ajuta informatia.succes!

| Adina77 a răspuns:

Buna! Sper sa te ajute cumva informatia.
La mine la Suceava, eu le cumpar de la Real sau Mall.
Adica in incinta sunt comercianti cu tarabe, care vand chestiile astea.

| d4nutz4 explică (pentru Adina77):

Multumesc. O sa imi caut si eu.