| DaimlerAG a întrebat:

Studenții care își vor înstrăina locul de cazare din cămin, vor fi exmatriculați de la studii. Ce vrea sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| lavinutsa a răspuns:

Pai ce vrei mai clar? ca te da afara daca lasi pe altncv.sa doarma in locul tau acolo, adica daca afla ca altcineva a dormit acolo si nu tu. te exmatriculeaza.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ramai fara dreptul de a mai frecventa o universitate cativa ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e asa de neclar? iti dai locul din camin te exmatriculeaza

| UnCorpSanatos a răspuns:

Daca iti vei vinde locul de cazare in camin sau il vei oferi pur si simplu altcuiva vei putea fi exmatriculat din facultate. Eu unul nu prea cred in varianta asta se practica de cativa ani si spaga la administratiile caminelor ii litera de regulament.

| MissJJ a răspuns:

Studentul care isi vinde locul de la cazare este exmatriculat.