| aannoonniimm098 a întrebat:

Sunt clasa 8 si vreau sa iau note bune in examene ce ar trebui sa fac la mate, romana adica caiete cu tot ce am facut si culegerile cu variante de examen? P.S fac si in particular

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Invata ca pana acum si sa nu iti fie rusine sa intrebi profesorul pana intelegi, fie ca este cel de la clasa sau cel de la meditatii. Ei pentru asta sunt platiti!

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Eu tot a 8a sunt happy pai asta trebuie sa faci, sa inveti, si de suplimentar e bine ca faci, asta e toata treaba..sa inveti, si inveti si in plus, stii tu

| Stefxn a răspuns:

Nu ai ce face in afara de variante si subiectele din anii trecuti. Cand dai peste o problema ce nu o intelegi cauti raspunsul.