| 이벨 a întrebat:

Sunt la profilul stiinte sociale. Anul asta fac logica, anul viitor fac psihologie, apoi economie si filozofie. Intrebarea este: In fiecare an se mai adauga o materie umanista la cea precedenta sau se face un an din fiecare?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.le vei face pe fiecare pe rand.si eu sunt la stiinte sociale, acum fac psihologie happy
vor mai fi schimbari:in clasa 10-a nu mai faci in fiecare saptamana muzica si desen, ci o ora pe saptamana muzica, urmatoarea saptamana faci o ora de desen.si in clasa 11-a nu mai faci fizica,chimie,cred ca nici biologie, si nici muzica, doar desen.in clasa 11-a vom avea 4 materii optionale happy
apropo, in clasa 10-a veti avea o materie optionala happy

2 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Un an din fiecare. Logica e usoara daca sti putina matematica logica, psihologia e cam degeaba, economia e importanta doar daca te intereseaza iar filozofia... asta e o alta mancare de peste.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Fiecare o inlocuieste pe cealalta.Eu sunt pe mate-info si fac la fel ca tine.Intr-a 9a logica, a 10-a psihologie si tot asa, dar cate una in fiecare an.