| melaniaaa2 a întrebat:

Sunt pe un profil de turism... daca continui pe acest,, drum" ce cariera as putea avea?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ai aici o lista:
http://www.dailybusiness.ro/......esc-61142/
Varietatea este mare. Ai grija sa vorbesti bine si 2-3 limbi straine :)

| melaniaaa2 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc laughing))

| SkyPilot a răspuns (pentru melaniaaa2):

Pentru putin. Si eu multumesc pentru fundita.
Fa cu pasiune ceea ce ti-ai ales. O sa iti fie bine in viata si poate reusim sa scoatem si tara asta la lumina!

4 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Salut! happy
Pai teoretic poti avea orice meserie, care poate sa nu aiba legatura cu profilul pe care il vei urma.Nu poti sti niciodata unde te poarta viata, dar e un profil destul de bun si acesta. Poti lucra pe la hoteluri, sau sa ajungi bucatar sau inspector de asta care merge pe la magazine, sanse exista nu trebuie sa disperi, trebuie sa inveti! Bafta! happy