| cristi2ever a întrebat:

Știe cineva cum/când va fi sfârșitul acestui semestru? In mod normal, trebuie sa se încheie pe 31, dar cum săptămâna aceasta am stat acasa bănuiesc ca trebuie sa reprogrameze sau ne vor încheia mediile in al doilea semestru.

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Daca mediile nu pot fi incheiate pena vineri, se vor incheia in prima saptamana din semestrul al 2-lea.

| alexs99 a răspuns:

Cel mai probabil mediile se vor incheia, deci se va sfarsi si semestrul 1 in prima parte a semestrului 2, mai ales ca nici maine nu se face scoala.
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi minune de la Dumnezeu, mai am nevoie de câteva note fără de care aș rămâne cu situația școlară neîncheiată și m-aș întoarce la vară să dau corijența, caz în care ar fi dezastru!

| pvg a răspuns:

Cred ca s-au încheiat deja
cel putin in judeţul vâlcea la mai bine din şcolile judet s-au incheiat deja mediile

| cristi2ever explică (pentru pvg):

Noi avem si catalog virtual in care nu apare nicio medie incheiata.

| RroxXyaa a răspuns:

Sfarsitul trimestrului va fi placut dacă medile vor fi bunehappy