| Bogdanmanolachi a întrebat:

Mustrarile scrise din al doilea semestru vor mai conta? Avand in vedere ca mediile se vor incheia asa.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă ești tot ăla care de 2 săptămâni numa de mustrarea aia scrisă întreabă NU ȚI-O IA MĂ NIMENI ÎN CONSIDERARE CALMEAZĂ-TE

| sierra1 a răspuns:

Da Răzvi mamă

Sancţiunea este însoţită de scăderea notei la purtare, respectiv de diminuarea calificativului, în învăţământul primar, aprobată de consiliul profesoral al unităţii de învăţământ.

| Bogdanmanolachi explică (pentru sierra1):

Nu e adevărat, lol?

| Bogdanmanolachi explică (pentru Bogdanmanolachi):

Asa e, nu cred ca mai are vreo importanta.

| JicaContra a răspuns:

O sa vina politia dupa tine
o sa te ia mascatii
or sa te bata rau
or sa te bage la parnaie, pentru restul vietii
si tu o sa fii "fetita" inchisorii

DAAAAAAAAAA, doar pentru o mustrare scrisa

sper ca TE SUPERI, dar chiar ai postat intrebarea asta in draci tongue