| JuicyCupcake a întrebat:

TPU,va rog ajutatima.Sunt in clasa a 6 si colega mea de banca care este si bfful meu de asemenea se simte rebela si imi zice ca ar vrea sa fumeze.Imi zice ca sa fumezi e cool cica dar eu am zis ca este o prostie si nu ma crede. Incerc ca o fac sa se lase de ideea asta dar nu ma asculta. Va rog, spuneti-mi ce sa fac? Chiar vreau sa o ajut. Dati mai multe raspunsuri. FUNDA!

1 răspuns:
| dyanaleoaika35 a răspuns:

Spune-i asa:daca vrei sa mai stai in viata nu pune mana pe tigara e cel mai rau lucru:-Phappydaca mai vrei sa fim pr?