| MuCelMic a întrebat:

Traducerea corecta in engleza pentru - Mă, care ai gasit un telescop de ceas?

Răspuns Câştigător
| KaanNoah a răspuns:

Man, who found a watch telescopetion?

| MuCelMic explică (pentru KaanNoah):

Prima jumatate e ok, am aflat in sfarsit : telescopetion= spring bar. dar pentru ca ai nimerit-o oarecum si m-a distrat asta cu telescopation happy si pentru ca nu ai fost obraznic/smecher/etc, iti dau funda

| KaanNoah a răspuns (pentru MuCelMic):

He he. mersi mult vere laughing

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Care mi-ai ciordit teleskopu la ceaso? Praleo!
laughing

| Sekim a răspuns:

Salut
Traducerea este : Who has found the clock telescope? Am cautat pe google translate telescop de ceas si mi-a dat clock telescope, deci poate nu e corect, dar asa se traduce.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Lasă TPU-ul și du-te pe Google Translate! Nu suntem traducători aici. Nici nu prea are sens ce ai scris acolo sincer laughing