| destin2010 a întrebat:

Un elev de clasa a 8 a ce sa aleaga profilul real sau profilul uman? la liceu.(un copil bun la invatatura). vreau pareri sincere.merci!

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Daca ii plac materiile exacte:mate, chimie, fizica, info, atunci sa se duca la mate`info sau stiintele naturii. Daca e orientat spre geografie, istorie, romana, lb straine, atunci filo sau stiinte sociale.

| stweety10 a răspuns:

Iti alegi profilul in functie de ceea ce iti place sa faci, in functie de ceea ce stii tu mai bine.

| Fowls a răspuns:

Du-te la filolofie ca-s gagici, e marfa.

| liquid_6632 a răspuns:

Real ca ai mai multe optiuni dupa