| Innnaa a întrebat:

Unde gasesc subiectul de la olimpiada de Limba Romana, etapa pe sector, din Bucuresti, clasa a VI-a, 2013? Repede!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să știi că m-am uitat atent, dar nu sunt postate pe net.

| Innnaa explică (pentru floresdemayo):

Da, am observat si eu asta. Acum caut macar un subiect de la faza judeteana si nu gasesc. Ma poti ajuta?

| floresdemayo a răspuns (pentru Innnaa):

Nu am cum, doar dacă vrei subiecte din anii precedenți... Uite incearca aici, măcar te orientezi, îți faci o idee. Atenție, subiectele sunt mult mai dificile decât la evaluarea națională.

http://www.olimpiade.ro/informatii.php?etapa=2&materie=1&editie=9