| Adrian4123 a întrebat:

Unde pot sa gasesc pe internet exercitii matematice care se pot rezolva prin mai multe metode? si cu specificarea lor, pentru clasa a III-a? Funda pentru link!

Răspuns Câştigător
| SexyFrumushika a răspuns:

Pai ai putea face rost de lectii, teste pe didactic.ro! poti selecta categoria teste sau exercitii dupa care clasa sau invattamantul primar sau gimnazial! sunt foarte bune crede-ma! nu necesita sa fi logat sau alceva! decat descarci documentu si se deschide! succes

1 răspuns:
| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Trebuie sa te loghezi oh go on