| asperger3 a întrebat:

Urgent.
As vrea sa stiu si eu cum se spune corect in spaniola Referat la spaniola si Multumesc pentru vizionare.
Va rog nu mi ziceti de Google Translate ca nu traduce bine tot timpul. Multumesc anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

*Multumesc pentru vizionare* este : Gracias por ver my video. (my video - videoclipul meu) daca vrei poti pune - Gracias por ver

| asperger3 explică (pentru ovidiu123432):

E prezentare. Scuze ca nu am precizat.
Am pus Gracias po ver.
Si cum se spune referat? Sunt primul si probabil ultimul an de spaniola( s-ar putea la anul sa nu mai fac)

4 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Cum se spune ce? ca nu inteleg ce sa vrei sa stii.