| Azeℓℓe a întrebat:

Programele specializate cu ajutorul cărora ne conectăm la un server web, solicităm informaţii, recepţionăm informaţii şi care ne afişează rezultatele pe ecran, se numesc: a) Arhivatoare; b) Playere; c) Editoare; d) Browsere; Care e raspunsul?

7 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Scuze, da esti proasta

tot prostul, chiar si un copil de 5 ani cu calculator in fata stie asta

rasp corect pentru 1mil de lei----b

| Azeℓℓe explică (pentru zuzualina):

Multumesc de complimentul tau dragut! Draga mea aici pun ce intrebari vreau eu. daca vrei raspunzi daca nu, nu. Nu esti obligata! Si limbajul tau trivial poti sa il folosesti in alta parte!

| zuzualina a răspuns (pentru Azeℓℓe):

Triviala esti tu

dupa ce ca ti-am si raspuns mai si esti impertinenta tongue

| Babylonul a răspuns:

C)editoare cred

| Feliutza a răspuns:

Raspusul meu este: Browserul. tongue fundita?