| DeeA_8888 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sh pe mine cu o povestire in care sa relatez o intamplare iesita din comun si in care sa isi aiba punctul de plecare intr-un trecut relativ indepartat, in imprejurari misterioase.Am nevoie urgenta de aceasta povestire plzzsad

Răspuns Câştigător
| bitzboy a răspuns:

Incepi cam asa ceva tonguee vremea cand Merlin se lupta cu dragoni pe atunci se nascuse un alt mare vrajitor care va duce traditia mai departe...io te ajut cu inceputul... daca vrei mai mult ma lasi sa ma gandesc 3-4 ore si iti fac eu totstraight face