| Numai98356 a întrebat:

Voi credeti ca maine la Evaluarea nationala la romana o sa ne dea pe text cunoscut?

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu cred si sper ca nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Mai dao naibi de evaluare... ca tot maturator o sa ajungi.

| 愛日本 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Asta-i buna laughing Propria experienta?

| OnuOnulică a răspuns (pentru 愛日本):

laughing Hmm happy mai sti mi te alaturi?

| 愛日本 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu draga, asta e treaba ta.batting eyelashes

| Numai98356 explică (pentru OnuOnulică):

Daca tu vrei sau ai ajuns acolo e fix problema ta, nu ma doare pe mine de tine. asa ca ciocu' mic

| fuzzer a răspuns:

Nu cred.Asta depinde cat de mult ai citit. Daca esti un amator al lecturii este clar, ca sunt slabe sanse sa cunosti textul.

| AmyGrigoriu a răspuns:

Presupun ca nu

| Alecs2014 a răspuns:

Buna! Este foarte putin probabil deoarece in anii trecuti s-a dat pe text la prima vedere, dar totul este posibil!
Succes maine!