| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o carte de ROMANA cu variante de BAC cu raspunsuri mai ales cu textele de la subiectul 3. Ma poti ajuta?

6 răspunsuri:
| patriciatimeea a răspuns:

Asta e cea mai buna. Aare toate subiectele 3 rezolvate
http://www.librariaonline.ro/......-p10068488

| wolder a răspuns (pentru patriciatimeea):

Buna. ai tu aceasta carte? vreau sa stiu daca e buna?

| patriciatimeea a răspuns (pentru wolder):

Am folosit-o anul asta pentru bac..toata clasa. Profa de romana ne-a recomandat-o. E de nota 10, iti garantez happy

| wolder a răspuns (pentru patriciatimeea):

Multumesc mult. o voi folosii si eu pentru bacul ce urmeaza. Ma interesa in special subiectul III sa fie rezolvat sa pot invata de acolo comentariile ca nu sunt bune pe net si nu am de unde sa le iau crying

| patriciatimeea a răspuns (pentru wolder):

Sa ai mult succes!winking Apropo..nu le invata pe de rost.fa-ti doar niste schite, si organizeaza-le dupa perioadele in care au fost scrise..Asta asa, daca vrei sa iti fie mai usor.happy p.s : e ff bine ca te-ai apucat de acum.winking

| wolder a răspuns (pentru patriciatimeea):

Multumesc mult de sfat, daca mai ai si alte sfaturi le voi asculta cu drag.