| Axy_9870 a întrebat:

Vreau sa fac un bal sau ceva asemanator la scoala pe 1 aprilie si nu stiu ce teme sa fie, adica ce probe! Sugesti? please

Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

Hei.la noi la scoala trebuia sa se organizeze un concurs,, insa de misshee heeeu sunt la scoala generala.deci nu la liceu.si erau 3 probe:una tinua de seara, cealalta sa te prezinti si inca una o proba de talent.bine daca tu vrei mai poti intrduce o proba de dans, nu sstiu ce s-a mai spusthinking baftahee hee

1 răspuns:
| yyyyy a răspuns:

Poi. un concurs de dans! sa dansezi cu portocale ...etc sa cantati. sa faceti o formatie de vreo 5 fete 5 baieti si sa cantati love struck ar fi super.