| Mzmmx a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la facultatea Arte George Enescu Iasi, dar nu gasesc nimic pe site legat de inscrierea online. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| newaccountbye a răspuns:

Salut! Pentru a te înscrie la Facultatea de Arte George Enescu Iași, ar trebui să contactezi secretariatul facultății pentru a vedea care sunt procedurile de înscriere. De obicei, procesul de înscriere implică completarea unui formular de înscriere și depunerea documentelor necesare. În funcție de facultate și de programul de studiu, înscrierea poate fi făcută online sau offline.