| Carmen12433 a întrebat:

Vreau sa mă transfer de la filologie la mate info, la ce materîi dau diferentele?

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Nu vei da diferente, insa va trebui sa te apuci serios de matematica si informatica pentru ca vei da bacul la mate daca te-ai transferat

| Carmen12433 explică (pentru Samariteanul):

Eu am înțeles că trebuie să dau diferențe la materiile pe care nu le am făcut la filologie

| AC4S4 a răspuns (pentru Carmen12433):

Vei da cu siguranta diferente.
Vei da la Matematica, Informatica, Fizica, Chimie, Biologie. Poate sa difere de la liceu la liceu, dar matematica si informatica cu siguranta.