| anonim451 a întrebat:

A aflat mama că sunt gay, nu a avut o reacție prea grozavă pentru că ea o consideră o boală psihică care trebuie tratată și în curând vom merge la psiholog. Ar trebui să-mi fac griji în legătură cu ceea ce va urma?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, oricum nu se poate schimba nimic.
O sa invete sa te accepte asa cum esti, o sa vezi, are nevoie de timp.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si a mea se simte rau pentru ca stie ca nu va avea nepoti laughing dar nu are de ales se multumeste cu circumstantele

| Fatamuntilor a răspuns:

Mama ta se va obisnui, doar esti copilul ei.Pentru ea a fost un soc sa afle asta despre copilul ei. Poate se teme si de gura lumii.
NU cred ca trebuie sa te temi de ce va urma in legatura cu pshiologul pentru ca o va lamuri pe mama ta ca homoxesualitatea e doar o orientare sexuala si atat.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu,o sa aiba o nora paroasa, cu burta si cu ceva in plus prin partile inferioare pe nume Gheorghe laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a aflat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu e perfect! Nu am chef de cearta pe un subiect asa de delicat.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, va trebui sa accepte acest fapt daca te iubeste.

| addda2a a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi asa ceva.Cum de exemplu fetele plac baietii..nu ai cum sa le schimbi sa placa alte fete.Asa te-ai nascut nu e boala in niciun caz