| Laurretta a întrebat:

Acum 2 zile am cunoscut cu baiat (3 ani mai mic ca mine) pe facebook si de atunci am vorbit zilnic. Aseara mi-a facut foarte multe complimente si m-a intrebat de ce la profilul meu scrie ca am o relatie complicata si i-am explicat. Atunci el mi-a spus daca vreau sa fiu cu el dar nu am acceptat din motivul ca vreau sa-l intalnesc personal (nu sta departe de mine) si mi-a dat intalnire acasa la fostul lui coleg din generala si actualul meu coleg, dar nici de data acesta nu am acceptat, atunci mi-a dat acasa la el iar raspunsul meu a fost aceilasi. Mi-a pus mai multe intrebari intime si mi-a spus daca as vrea sa fiu prima fata din viata lui straight face Acum nu stiu ce sa cred: sa fie totul pus la cale de colegul meu (nu prea vorbim, doar ne salutam) sau sa fie adevarat?
pe. s mi-a spus ca-i place de mine, ca ma adora si ca ma iubeste straight face

Răspuns Câştigător
| BrD a răspuns:

Chiar daca o sa te surprinda el vrea sa faca sex cu tine happy. Cam de'asta primesti invitatiile la el sau la cineva acasa tongue.

| Laurretta explică (pentru BrD):

Chiar nu ma surprinde deloc! La acest lucru m-am gandit si eu.

| nesuferit a răspuns (pentru BrD):

La ce as putea sa ma gandesc cand abordez o fata? daca face sarmale misto? nu cred...

6 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

Da`ti intalnire cu el in loc public ca sa nu risti sa patesti ceva.

| catafan a răspuns:

Poate sa fie si ce au scris colegii mai sus dar se poate sa fie si peste cu cu totul alte poze de profil, si daca te duci la colegul tau ca a fost si al lui, si daca te baga intr-o duba si te tot duce de unde vor afla parintii tai de tine ca doar tu stii unde ai plecatwinking! parerea mea e sa stai linistita sau daca chiar simti nevoia sa il cunosti sa-ti ei un var mai mare preferabil adult sa te insoteasca.Ca fata e foarte usor sa ti se intample una ca asta sunt mii de cazuri in Romaniawinking acum ramane la alegerea ta dar daca vrei sa te duci si sa faci sex cu el nu te impedica nimeni dar in general te va lasa balta si altu nu se va mai uita prea curand la tine, eu ca baiat asa as face daca o fata ar fi dez... in fine mult succes

| TangerineP a răspuns:

Ca sa vezi daca intr-adevar te place pe tine ca persoana fa-i un test!
propune-i sa va intilniti intr-un parc,la o terasa,orice numai sa nu fie un loc intim)si vezi reactia lui... daca accepta inseamna ca te place,iar daca propune numai la cineva acasa e clar,trebuie sa-l uiti... oricum,nu cred ca un baiat caruia ii place o fata ii va face propuneri indecente, fiindca nu vrea so sperie si ca ea sa gindeasca de el ca este un porc!
deci, decizia este a ta! succes!

| andra15 a răspuns:

Da numai o noapte si apoi uita de tine