| Nutzuu a întrebat:

Am 15 ani și o fată de 17 ani vrea să fim împreună! E drăguță, ne placem, doar că nu știu sigur dacă ar fi ok. Ce părere aveți? Ea e din alt oraș, dar ne-am cunoscut! Vorbim foarte mult. V-a fi o relație la distanță mai mult, după un an v-a venii la mine în oraș unde se v-a angaja.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca tu te multumesti cu iubita la distanta ce sa spun, astea sunt iluzi, te inteleg ai 15 ai vrea sa faci sex da crezi ca ea ramane fidela de dragul tau, visezi cu ochii deschisi, esti tanar de ce omori cu relati, distreaza-te

| Nutzuu explică (pentru RAY):

Mă distrez! laughing Dar ea mi-a zis și eu aș accepta. Nu neaapărat să fac sex cu ea. Doar că mă simt bine cu ea, chiar dacă am văzut-o decât de 2 ori. Nu știu dacă să accept sau nu.

| RAY a răspuns (pentru Nutzuu):

E pierdere de timp man, pe bune

| Mayar a răspuns:

Mai bine te concentrezi sa inveti mai bine gramatica, cratimele alea nu-si au rostul... 'va' e de la forma de viitor!

Deci nu te fa de rasul curcilor cu una mai batrana ca tine... In plus, este vreme la facultate pentru iubite, ai de unde alege, nu te complica si pierde timpul astfel. Mai bine invata, distreaza-te, etc.

| Nutzuu explică (pentru Mayar):

Știu destulă gramatică. M-am grăbit! Îmi cer scuze!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l asculta pe asta de deasupra.
Accepta daca iti place, nu ai nimic de pierdut.

| anaaandr17 a răspuns:

Daca ai o gandire de 17-18 cand ai 15, relatia va merge..si stii cum e, distanta nu inseamna nimic cand persoana iubita este totul.Sa va tina mult!:*

| Nutzuu explică (pentru anaaandr17):

Am o gândire matură! Doar că nu mi se pare prea ok. Nu știu ce să fac.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Nutzuu):

Esti baiat, aproape barbat, ai 15 ani, de ce sa nu accepti? Doar nu te violeaza sau ceva, si asta oricum nu ar fi ceva rau. Si daca tot e la distanta, poti sa iti mai iei una care sa fie aproape si asta o tii eventual pentru sex.