| Diana_4458 a întrebat:

Am doua prietene care sunt surori ele nu prea se inteleg bine va rog spuneti-mi ce sa nfac sa le impac

3 răspunsuri:
| AndreeaaD a răspuns:

Pai ideea e ca nu prea depinde de tine.
Adica tu poti doar sa le explici ca nu fac bine ceea ce fac si ca ar trebuie sa se inteleaga, la urma urmei sunt rude.
Nu cred ca poti sa faci mai mult de atat.
Depinde de ele daca se incapataneaza si se comporta ca de obicei sau daca o sa isi dea seama ca gresescbatting eyelashes

| KingJulien a răspuns:

Eu cu sora mea (eu 14 ea 19) ma inteleg suuper perfect nu ne certam deloc,dar cand vine javra aia de prieten al iei ~x( ne certam,nu ne intelegem ne contrazicem si cand pleaca el gata totul e super perfect...dar eu doar atata iti spun.o sa ajunga sa se iubeasca si sa-si duca dorul fr mult dupa ce o sa creasca si o sa-si vada de drumul lor in viata si ele acum ar trebui sa profite ca sunt impreuna si au un sprijin da-le sfatul asta, iar eu nu o sa te intreb,, funda?,, ca unii care umbla numai dupa ea ci iti dau sfatul asta pe gratiswinking

| Catherine a răspuns:

Daca sunt surori se impaca singure...tu nu prea ai ce sa le faciwinking