| andreea8400 a întrebat:

Am o intrebare:maine e ziua mamei si nu stiu ce surpriza sa ii fac ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Pai cred ca orice iai da mamei tale cadou, ei ii va placea.Nu conteaza in mod deosebit ce cadou ii faci, gestul conteaza. Poti sa ii scrii doar o felicitare, dar ceea ce scrii in ea sa vina din suflet. Poti sa-i cumperi o haina, ceva ce stii ca e pe gustul ei. Poti sa-i cumperi un parfum sau o bijuterie sau un buchet de flori.Sunt foarte multe lucruri care ai putea sa i le cumperi.Incearca sa te aliezi cu tatal tau si vedeti amandoi ce cadou i-ati putea face. 2 oameni gandesc mai bine decat 1.De asemenea mai poti sa ii cumperi un tort sau o prajitura, sau poti sa le faci chiar tu singura(sau cu ajutorul unui adult, daca tu nu stii). Sunt multe variante de unde poti sa alegi.Pana la urma conteaza getul.Sunt sigura ca mama ta va fi mandra de tine, orice cadou i-ai face.
Succe
fundita plz?puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Cumpara un tort cu frisca sau choco ( ce-i place mamei ) si un buchet cu florile preferate cu o felicitare. Si conteaza f mult ca cei dragi sa fie alaturi de mama ta! happy
La multi ani!

| ikram a răspuns:

Poti sa-i cumperi un buchet de flori/o floare si o felicitare in care sa scrii tu ceva;
Sa ii cumperi un tort sau sa il faci tu ceva simplu (cumperi niste blaturi, si faci o crema).
Orice te gandesti tu sa faci sunt sigura ca va aprecia si va fi foarte fericita.

| Deeiu a răspuns:

Nu poti sa te duci pana'n oras si sa-i cumperi un tort?thinking
Take care!kiss

| pitesti a răspuns:

Spune-i ca esti insarcinata laughing asta da surpriza laughing))))))))

| bianca a răspuns:

Pune o poza cu voi 2 intr-o rama :*

| SuperLover a răspuns:

De ce nu ii faci o prajitura?hee hee Ar fi dragut. Nu trebuie sa fie una complexa, fa si tu niste gogosi, sau bezele, sau clatite... gestul conteaza.

| St3fa a răspuns:

Cauti un cadou deosebit pentru o persoana draga tie sau, de ce nu, chiar pentru tine? Sau, poate ai nevoie de un cadou de lux, pentru a-ti impresiona colegul sau partenerul de afaceri?

Bine ai venit la GiftZone – magazinul online de cadouri dintre cele mai diverse. Aici gasesti numeroase cadouri in stoc, cu livrare rapida pentru femei, barbati, copii si bebelusi.

Noi iti oferim cadouri unice chiar si pentru cei mai pretentiosi care s-au obisnuit sa primeasca ceva special de la tine.

Poti alege dintr-o gama variata de Cadouri pentru casa, Cadouri pentru birou, Cadouri pentru timpul liber, Cadouri pentru calatorii sau diverse Textile, Accesorii, Cosmetice, pentru Femei si Barbati, iar pentru Copii si Bebelusi te invitam sa vizitezi categoria dedicata lor pentru a putea alege dintre numeroasele Jocuri si jucarii, Rechizite, Accesorii si Produse de ingrijire, cadoul care se potriveste cel mai bine celui caruia il vei oferi.

Cu ocazia diverselor sarbatori (Ziua Indragostitilor, 1-8 Martie, Paste, 1 Iunie – Ziua Copilului, Craciun), a onomasticelor si aniversarilor avem pregatite pentru tine diverse oferte speciale pentru a te ajuta sa le oferi cadouri tuturor membrilor familiei tale, prietenilor si colegilor.

Viziteaza GiftZone.ro si comanda cu incredere cadourile de care ai nevoie, iar noi ne vom asigura ca le vei primi exact atunci cand iti trebuie pentru a-i impresiona pe cei dragi!

Ce cadouri ar fi potrivite pentru aceasta primavara?

Va ganditi sa oferiti un cadou unei persoane pentru care gradinaritul de primavara este o placere? Sau poate doar cautati uneltele necesare pentru a putea sa va ocupati de un colt verde pe care il indragiti? Giftzone va ofera deopotriva cadoul practic sau echipamentul complet pentru lucrul in gradina:sort, set de gradinarit de 7 piese (cuprinde grebla, doua lopeti, cleste, cablu, vaporizator), sau un set complet de accesorii gradinarit.

Timpul liber petrecut alaturi de cei dragi este nepretuit. Puteti sa faceti o supriza placuta oricui alegand cadouri haioase sau practice. Daca doriti sa creati o prima impresie placuta sau daca zambetul produs de o idee neasteptata este important pentru dumneavoastra, incercati cadourile noastre: un stilou in forma unui schimbat-or de viteze, o cana chic care va transmite un gand bun in fiecare dimineata, un breloc tare norocos sub forma unui porcusor.

Poate cel mai mult ne-am dori sa petrecem timp cu cei mici in parc, la o plimbare... Nimic nu ii poate bucura mai mult decat supriza neasteptata a unui leagan usor de asamblat, cu suport, o tricicleta colorata, un balansoar in forma de elefant. Unul dintre cele mai dorite lucruri de catre copii sunt masinutele(Masinuta Herby, Prietenul Turtle sau Super-masinuta Super Race). Cu forme haioase, pline de viata, si care starnesc tuturor entuziasmul.

| AnaigroeG a răspuns:

O masa in familie.acasa sau la restaurant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu fai cadou un bibelou frumos sau sa ii faci o surpriza (o petrecere surpriza) fai sa aiba un drum mai departe de casa si invitati cea mai buna prietena sa te ajute la organizare si sa ii inviti prietenele mamei tale! Succes!

| silvershark a răspuns:

Idei de cadouri gasesti si pe http://www.raio.ro

| deutza00 a răspuns:

Fai micul dejun si desigur duil la pat...
daca vrei sa-i cumperi ceva, poti sa-i iei o floare la ghiveci pe care sa o ingrijeasca sau ceva de imbracat.
sa-i iei ceva util