| ovidasmihai a întrebat:

As dori sa-i fac cadou tatei(Mihail) o carte de ziua de nastere. Ce sa cumpar!?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

O carte este o idee excelenta de cadou. Problema e ca nu prea te putem ajuta pentru ca nu ai specificat ce gen prefera tatal tau. As putea sa-ti recomand o multime de carti istorice interesante, dar daca lui nu-i plac, la ce bun?

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde ce gen de carti ii plac
http://www.wall-street.ro/......urile.html
Ai aici cateva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
Daca vrei sa ii faci cadou o carte, una de poezii este bine venita.
Afla ce gen de carti ii plac

| ovidasmihai explică (pentru anonim_4396):

Roman

| anonim_4396 a răspuns (pentru ovidasmihai):

Cum adica roman?
Ii plac cartile de dragoste\comedie\actiune\drama\poezie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dreacu face cu o carte?
fa-i cadou ce are nevoie cel mai mult, adica o amanta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica ce face cu o carte?
Vai si amar de cultura unora
Apropo, revistele, ziarele si cartile se citesc, nu se arcunca

| ovidasmihai explică:

Pentru sora mea i-am cumparat: "Jojo Moyes - inainte sa te cunosc"