| kandaraki a întrebat:

Asa o intrebare - o dra simpatica e frizerita, merg la ea lunar, am iesit de cateva ori cu ea in oras, amical, i-am propus mai mult, a raspuns -da nu da nu da nu, fara raspuns concret. Dupa un timp i-am propus sa iesim si a argumentat ca e ocupata, ba nu raspunde la telefon, raspunde greu la sms. Peste o saptamana m-a cautat chiar ea, mi-a scris pe net. Ce sa cred si ce sa fac mai departe?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca iti place fata la modul serios eu zic sa mai incerci ca sa vezi ce parere are si ea. Poate chiar a fost ocupata.

| kandaraki explică (pentru Lioana):

Ea nu pare serioasa, sa zicem asa. are uneori o atirnare - ca nu mai vrei nici sa vorbesti cu ea. as zice ca are un caracter nehotarit

| Lioana a răspuns (pentru kandaraki):

Daca e nehotarata inseamna ca nu stie nici ea ce vrea. Poate te place putin dar nu e indragostita. Poate are mai multi curtezani.

| kandaraki explică (pentru Lioana):

Cu curtezanii stiu faza, ca aproape toti ce vin la ea, ca clienti, ii propun sa iasa, iar ea refuza, asta stiu la sigur, doar cu mine a iesit, din cand in cand