| Fuck off a întrebat:

Ati fugit vreodata de acasa? daca da unde ce ati facut? cat timp? etc.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am astfel de vicii!
Pa, pa.

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu, si nici nu iti recomand sa faci asta, daca cumva te tenteaza ideea. Prin fuga nu rezolvi nimic, dai doar dovada de lasitate si imaturitate. Cel mai bine e sa vorbesti cu ai tai despre ce te deranjeaza si totul se va rezolva in timp. Inca o data spun ca asta e valabil doar daca ti-a venit ideea asta pentru a o pune in practica, daca era doar o intrebare de curiozitate, mea culpa! laughing

| Zady a răspuns:

Si eu am fugit si era chiar serios, dar am stat si m-am gandit bine, ba daca cheltuii toti banii ce dracu mai fac? mai bine ma intorc acasa, am stat plecat vreo doua zile, dar le-am spus alor mei ca plec si au zis ca bine mah (banuiesc ca nu ma crezusera) si am luat si eu o mama de bataielaughing

| gogusamsung a răspuns:

Da. Desigur am fost destul de inteligent să iau toți banii găsiți prin casă. A doua zi, când i-am pierdut m-am întors acasă să-mi primesc porția. Ce rebel neînțeles eram...

| anduta160 a răspuns:

Am vrut dar m`am oprit la timp.

| madytza_7574 a răspuns:

Am vrut de n ori dar ...se pare ca ceva m-a oprit de fiecare data sa plecstraight face

oricum laughing eu i-am zis mamei ca am zile in care imi vine sa plec de acasa pentru ca nu mai suportlaughing da mama mi-a zis ceva gen"bine gabi pleaca tu de acasa da sa nu te mai intorci ca nu te mai primim"rolling on the floor cred ca asta ma oprestelaughing

| AidaAmaranta a răspuns:

LOLL.
Eu am fugit de acasa, in cimitir. 1 zi.
Mau cautat peste tot, si tata mama vecinii, bunicamea...
iar cand am venit acasa, am primit bai frate, o bataie! Auzeam caini in Giurgiu.

| Ruxiire a răspuns:

Te sfatuiesc sa stai cuminte acasa!

| Fuck off explică:

laughing Tare faza cu cimitiru'

| Fuck off explică:

De curiozitate. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. laughing Cand aveam 5 ani :p am plecat fara sa spun nimanui. Binainteles ca ma cauta toata familia si vecinii. Bine, nu plecasem prea departe, ma ascunsesem in piata. laughing
Cand am vazut ce ma astepta acasa mi-a parut rau ca m-am intors sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fugit. abia azi m-am gandit sa ajung acasa.eu sunt din focsani si am plecat la arad cu o pr si cu fratele eihappyhappyiti spun in astea 5 zile m-am simtit bine dar m-am simtit si rawhappyhappy imi era dor de familia mea de patul meu de tot de acasa.ma cautat politia in toata tara.pe la constanta pe la mare...ma cautat si in focsanihappyhappy au cheltuit multi banihappyhappy vreo 15 milioane.ma cautat toti politia jandarmii cei de la criminalist televiziuneahappyhappy acum ma simt vinovata ca am auzit ca mama lesinase timp de 4 zile nu a dormit nu a mancat chiar vroia sa se arunce in fata trenului... abia azi cand am ajuns acasa numai putea de bucurie a mancat a dormit dar si plangea din cauza meahappyhappy a zis ca pleaca ea de acasa numai sa nu mai fug eu. i-am spus ca am plecat din cauza ei ca ma batea ca nu ma lasa afara ca nu ma lasa cu prietena mea cea mai bunahappy: iti spun de acum. daca pleci pana la urma ramai fara bani.cine o sa te creasca? si pana la urma te gaseste politia. daca nu cumva o sa te omoare cineva dupa doua zile sa bazaie musca pe la tinehappyhappy si o sa ti se faca dor de tot.de casa de familie de prieteni de orashappyhappy ai grija ce facihappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fugit de acasa si cand m-am intors am luat o bataie eram toata vanata si pe maini si pe picioare si vreau sa mai plec acum da vreau sa stau plecata un an ca eu acum am 17 anii si vreau sa stau pana la 18 ani ca dupa aia nu mai imi facepolitia nimic acum mi putina teama ca ma gaseste politia da eu una m-am saturat acasa ma bate ma injura nu mai pot sa mai suport vreau sa plec dincolo

| vyo_5339 a răspuns:

Eu am fugit de acasa 2 luni in satul vecin la varul meu dar nu puteam sa nu ma gandesc la ai mei imi era dor de ei am lucrat la oi sa imi castig painea de pe masa asa ca nu iti recomand sa faci asa ceva ca iti zic din proprie experienta ca ii foarte rau