| Berlinu a întrebat:

Ati fugit vreodata de acasa? De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am avut motiv, tot greul tras in copilarie m-a transformat intr-un om care a ajuns element cheie in economia unei tari https://www.youtube.com/watch?v=mSPLi57XNvI e placere sa lucrez in meseria dorita si bucurie pentru cei care primesc marfa

| RAY a răspuns:

Da,am fugit la iubita mea sa o aduc acasa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu nu, doar am lipsit fără să anunț poate 24 de ore uneori, ceea ce nu se poate numi fugă propriu zisă. Dar am avut in familie persoane care au făcut asta fiindcă nu m mai putut să suporte tirania.

| Freya1 a răspuns:

Da,o dată ca in rest nu a fost nevoie pentru ca mergeam unde voiam si stăteam cat voiam.
Am fugit de acasă cu primul meu iubit, motivul e unul mai dureros putin asa ca o sa il păstrez pentru mine.

| Sofer a răspuns:

Am fugit și m-am întors.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fugit niciodata de acasa?
Mi se pare ca nu este o solutie, comunicarea in familie este cea mai importanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.