| ClaudiaJrr a întrebat:

Baiatu din intrebarea anterioara a vn la mine cu ea si iar ma pipait eu am plecat de langa el afara si el du pa mine nu stiu ce sa fac o inceput sa ma pipaie si nu vreau sa-i spun sa le rup relatia

7 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

L-ai rugat sa te lase in pace si ca nu iti place? Daca continua tot asa ar fi frumos sa-i spui acesta lucru

| cuvant a răspuns:

Parerea mea e ca va trebui sa-i zici prietenei despre asta... sau sa-i spui ca daca mai face o sa-i zici... dar cel mai bine daca iti pasa de ea e sa-i spui, daca face cu tine asta e un pas spre a o insela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori faci msito de noi, ori iti place sa fii pipaita de prietenul amicei tale, asa-i?

Sigur amica lui nu e oarba de vreme ce nu vede nimic ori s-a vorbit cu el sa te bage intre ei doi?
Ori, tu ai o fantezie cu prietenul amicei tale, si cum pe tine ala te considera o minora slabuta, tu iti traiesti partial fanteziile cu noi pe TPU.

Hai ca e tare, sari pe Ramona!

| methodmen a răspuns:

I-ai spus sa inceteze

| ClaudiaJrr explică (pentru methodmen):

Da i-am spus

| methodmen a răspuns (pentru ClaudiaJrr):

Eu zic ca trebuie sa-i tipei, caci nu cred ca va inceta...