| Sportacus123 a întrebat:

Băieți, vouă vă place să oferiți mărțișoare femeilor? Mie nu-mi place, mi se pare un chin, o prostie.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Flori da imi place sa ofer, cand vine vorba insa de martisoare, nu stiu de ce, dar le destest...sa le ofer ma refer!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prefer sa dau o floare.

| gabicoo a răspuns:

De aia nu te bagă niciuna in seamă!

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt de acord cu tine dar din pacate asta este societatea in care traim. Prefer sa le dau flori decat martisoare ca nici eu nu le inteleg rostul. Doar ca mi s-a intamplat sa dau de femei nemultumite ca le-am dat o floare in loc de martisor.

| mODIN a răspuns:

Sincer, chiar da. Iti ofera oportunitatea sa arati cuiva ca iti pasa si te gandesti la ea, si chiar cred ca au o valoare enorma toate traditiile de genul acesta.

| TheGentleman a răspuns:

Știu ce spui, sunt fabricate la fel. Aceleași modele și dimensiuni ani de an. Dar poți fi original, să te orientezi pe cele handmade din porțelan, rășină epoxidică, ceramică, lut polimeric (fimo) sau mușchi și licheni. Sunt originale și durabile

| eliancodrut a răspuns:

Si mie, dar o fac.

| ScottishPrincess a răspuns:

Poate si la femei li se pare un chin sa te bage in seama.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

De ce? Mie imi place, dar dau mai mult flori, nu martisoare ca mi se pare ca nici ele nu mai au unde sa depoziteze atatea martisoare adunate in ani. Dar la flori mereu se bucura chiar daca sunt doar niste zambile sau lacramioare

| Catennacio87 a răspuns:

Este un gest frumos sa mai oferi un martisor, o floare, o vorba frumoasa unei femei, ideal ar fi sa o facem noi barbatii putin mai des si nu doar in zilele speciale, macar pentru femeile din viata noastra.