| Dystroyer_Maxymus_1998 a întrebat:

Bun TPU ma cert mereu cu tata de cînd am început sa crească parca nu ma mai suporta si mereu cînd se înbata ma provoacă sa ma bat cu el ce zici sa îl bat pîna întra în coma el am impresia ca se înbata doar casa se ia de mine mereu prima persoana sînt eu trimite răspuns te rog

8 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Ai destui bani sa-i cumperi un sac de box pentru calmarea nervilor. Si tie iti este valabila oferta. Nu scapi.

| Freya1 a răspuns:

Si tu trebuie sa iei in seama un om baut?
Am senzatia dupa atitudinea ta ca te crezi superior fizic fata de el iar indemnul lui de a va bate iti face placere.Crezi ca e ok sa te certi sau bati cu el sau sa si intrebi daca ar trebui sa il bagi in coma cica?

| xerxes1 a răspuns:

Violenta este arma celor slabi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xerxes1):

Nu mereu, nu in orice situatie. Daca vine unu si iti ia la bataie iubita de fata cu tine, pot sa bag eu mana in foc ca nu o sa stai sa il opresti cu vorba buna. Gresesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cu totii am trecut printr-o perioada mai dificila cu parintii in sensul ca neintelegerea este specifica varstei chiar si eu ma m-ai cert cu ai mei incearca sa-i explici ca nu-i bine ceea ce face pentru ca tu esti fiul lui si alcoolul nu este tocmai cea mai buna solutie iar daca nu v-a intelege incerca sa tratezi problema cu calm si sa-l eviti violenta nu este o solutie se poate ajunge la lucruri si mai grave.Pace!

| AdrianVoicu a răspuns:

Cunosc situatiile de genu destul de bine, cand este beat pleaca din preajma lui, incearca sa vorbesti cu el cand este treaz

| ShamelessQboy a răspuns:

Așchia nu sare departe de taietor!

| Anonymous1988 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el despre asta si eu l-am batut pe tatal meu cu scaunul mai demult vorbeste cu el