| Ioanagab45 a întrebat:

Acum 2 ani si 3 luni am inceput o relatie cu un coleg de la facultate. La inceput ieseam in oras, mai stateam la mine, mai stateam la el, dar pe ai lui au inceput sa ii deranjeze prezenta mea. El s-a mutat unde stateam eu, intr-un apartament cu mai multe persoane, printre care si sora mea. Am stat asa un an si jumatate. El la un moment dat zicea ca sa inchiriem in alta parte ca are el bani, dar eu am zis ca nu stiu si sa faca ce vrea deoarece nu era prea hotarat daca sa faca acest pas sau nu. Se gandea mereu daca e bine sa cheltuiasca banii asa sau nu.
Ai lui au inceput sa se comporte urat cu mine, sa imi zica ca nu am ce cauta la ei in casa. Tatal sau mi-a zis ca ei nu sunt de acord cu mine, ca o sa ne desparta ei daca eu nu vreau sa il mint ca mi-am gasit pe altcineva. Erau suparati ca nu am acelasi potential financiar ca ei. El se certa cu ei si ei ma jigneau. Odata tatal sau m-a sunat si m-a amenintat. Ai lui dupa au luat o garsoniera si au zis sa ne mutam. Eu una nu prea am fost de acord si mi-a luat ceva pana m-am decis deoarece imi era frica de ce i-ar putea face ai lui. Ei bine, nu a durat mult si pentru ca el s-a certat cu ei, tatal sau mi-a trimis mesaj si mi-a spus ca el nu e de acord ca eu sa stau in casa lor si sa ma intorc acolo unde stateam. Ne-am mutat inapoi in apartament si dupa jumatate de an, timp in care ai lui m-au dat afara, m-au jignit au zis ca sa ne mutam in curte cu ei, la un apartament din aceeasi casa, dar cu intrare separata. Eu acolo am fost numai depresiva, plangeam mereu pentru ca ma gandeam doar la ce imi spusese ei, ca nu am ce cauta in casa lor. Am plecat de acolo, ne-am certat si dupa un timp ne-am impacat spunandu-mi ca a inteles de ce nu am putut. Ne-am intors in apartamentul in care stateam mai multi si dupa cateva luni, cand a venit mama sa in tara s-a despartit de mine pentru ca eu atunci nu am putut sta acolo. Ne-am impacat iar si am reusit sa ne mutam undeva doar noi doi. Dupa 2 luni au inceput sa apara probleme in acel loc si am hotarat sa ne mutam. Ideea e ca acum ai lui i-au zis ca ne putem duce iar la apartamentul lor de la casa, asta dupa ce acum o luna mama sa m-a jignit iar bunica sa a dat de inteles ca ea considera ca pe mine ma intereseaza doar partea materiala si de asta sunt impreuna cu el si in urma cu 3 luni m-au dat iar afara din casa lor spunandu-mi ca nu mai am ce cauta acolo. Si nu am mai fost deloc. El a zis ca eu ar trebui sa trec peste ce imi spun ai lui pentru ca ei fac asta pentru ca sa il raneasca pe el si nu au cum altfel si sa ma mut acolo, altfel se desparte de mine. Vazand ca eu sunt sensibila si ma doare tare considera ca asa il va durea si pe el. In plus a mai spus ca nu ma plac, dar asta nu are nici o importanta, pur si simplu asa sunt ei si sa nu ii bag in seama. Ce considerati ca ar trebui sa fac? Eu una il iubesc foarte, foarte mult dar am plans prea mult din cauza parintilor lui si nu as vrea sa mai plang pentru ca ei ma jignesc mereu. El pana sa ii zica ai lui sa ne mutam acolo zicea ca ai lui nu ma plac si ma jignesc anume ca eu sa nu pot vreodata sa accept ceva de la ei. Si de fiecare data cand ei se comportau urat cu mine imi promitea ca niciodata nu imi va mai cere sa merg pe la ei. As sta oriunde cu el, dar nu acolo pentru ca stiu ca asta ma va termina psihic. Il iubesc asa de mult si lucrurile au mers asa de bine cat am stat doar noi 2 separati. Ce sa fac?

83 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cum ce să faci? Vrei să fii cu el - vă mutați frumos ÎMPREUNĂ în alt oraș dacă se poate, fără nicio legătură cu ai lui, ai tăi, sau ai oricui altcuiva.

| Ioanagab45 explică (pentru mihai69):

Pai inca nu putem schimba orasul din cauza facultatii. Ideea era sa stam in chirie doar noi 2, dar el nu vrea sa auda. Singura varianta pentru el este sa stam acolo, in curte cu ai lui

| qwertpro a răspuns:

Salut,ei bine cam complicata situatie. Faptul ca parintii lui se implica in relatia voastra atat de mult e o mare problema. Odata si odata s-ar putea sa vina momentul in care el va avea nevoie de ajutorul lor, si ei neaparat il vor santaja din nou.Vor tot pune presiune pe el mereu, si e posibil ca pana la urma sa reuseasca sa va desparta.Cel mai probabil tu nu ai corespuns asteptarilor lor.Din cate se vede ei considera ca fata potrivita pentru fiul lor nu esti tu ci alta.Sunt sigur ca parintii lui sunt niste persoane autoritare care vor sa preia controlul vietii lui.Nu e normal ca parintii sa se amestece atat de mult in viata noastra, e bine sa tinem cont de sfaturile lor, dar nu ei sunt cei care ne decid viata la maturitate.Trebuie sa cauti niste solutii, deoarece astfel nu vei putea continua la nesfarsit.Incearca sa afli de ce ei nu te plac, poate au si alte motive, incearca sa afli ce asteptari au ei de la tine, ce anume nu le-a placut la tine.E important sa duci o conversatie linistita prin care sa le demonstrezi ca esti o persoana buna si esti gata sa faci totul pentru a mentine relatia data. Poate iubitul tau e prea moale cu ei, si nu isi poate impune autoritatea in fata lor.Trebuie si el sa puna punct acestui control si acestei presiuni venite din partea lor, sa le spuna odata pentru totdeauna sa nu se mai implice in viata lui. Daca nimic nu merge, atunci decide daca mai poti continua astfel relatia data.Eu nu ti-as recomanda sa cedezi usor, pentru iubire trebuie sa lupti, chiar daca nu e atat de usor, dar tu decizi.

| mihai69 a răspuns (pentru Ioanagab45):

De ce să nu vrea să audă?!? Vrea să fie cu tine, sau cu ai lui? Asta să-l întrebi. Și dacă vrea cu ai lui, cu ăia să-l lași și tu să mergi pe calea ta. S-o găsi altul care să te vrea doar pentru el.

| Ioanagab45 explică (pentru qwertpro):

Acum se pune problema despre mutare. El nu accepta decat daca ne mutam in curte cu ai lui. Eu vreau sa lupt, dar nu stiu daca ajunsa acolo o sa mai pot. Mi-e frica ca daca stam acolo, pe langa jigniri, ei o sa ii bage tot felul de idei in cap, iar el sigur le va accepta si nu le va mai spune nimic ca sa nu fim dati afara. Sau vazand ca ne-au lasat acolo, va lua de bun tot ce spun ai lui. Deja si-a schimbat parerea si la o zi dupa ce a spus sa ne mutam acolo mi-a zis ca ai lui nu au nimic cu mine si nu trebuie sa pun la suflet deoarece asa fac ei, ma jigneac doar ca sa il raneasca pe el

| Ioanagab45 explică (pentru qwertpro):

Ei mai au si alte apartamente si cand era unul scos spre inchiriere, prietenul meu i-a intrebat daca il inchiriaza pentru noi. Noi ii dam banii si stam acolo si nu au vrut. Singurul loc unde ii peemit sa stea cu mine este in curte cu ei. Cred ca fac asta pentru a-l putea controla cat mai usor

| GirlOnline81 a răspuns:

" Ce sa fac?"

Ii spui clar și răspicat: " Vreau o relație cu tine, nu cu maica-ta!"

| sopranaCadaverica a răspuns:

Daca chiar voiati sa traiti fericiti impreuna, daca va iubeati si aveati incredere unul in celalalt fara ezitare si nu aveati nevoie de ajutorul parintilor lui despre care spui ca te maltrateaza emotional, VA INCHIRIATI PANA SI O RULOTA, FRATE! Da, o rulota! Daca iubirea era asa mare... Si dorinta de a avea demnitate in fata parintilor lui. Te plangi ca te fac in tot felul in casa lor, dar nu pleci de acolo. Pai cum vine asta? Pleci de unde nu esti dorita. Te lasi calcata in picioare pentru un loc sub acoperis? Sau voiai sa fii intretinuta? Intreaba-te asta. Fiti independent.
Un om cu minimul pe economie poate sta foarte bine si intr-o rulota, garsoniera, sa se intretina singur, daramite un cuplu unde ambii muncesc?
Voi nu sunteti destul de mari ca sa va angajati?
Sa vezi ce bine e cand aveti banii vostri si nu va intreaba nimeni ce urmeaza sa faceti. Intretineti-va. Ofertele de inchiriere sunt atat de vaste, mai ales daca sunteti in capitala. Si sunt atatea orase in tara asta…

| Raducons a răspuns:

Eu cred ca nu te plac din cauza ca nu ai nivelul lor financiar si altul este motivul.Chiar daca va mutati amandoi, nu poate sa rupa legatura cu parintii si daca observi ca il influenteaza renunta la relatie

| Ioanagab45 explică:

Hei! Lucrurile au mers singure pe un drum. El si-a luat bagajul de unde am stat 2 luni in chirie si spre seara mi-a spus ca l-a luat si pe al meu, fara sa ma ingrebe si dupa ce de atatea ori i-am spus ca o sa il iau eu, o zi mai tarziu. Ieri a venit cu maica-sa si mi-a adus lucrurire. Mi s-a parut cel mai urat gest. Din respect, dupa o relatie de atata timp trebuia sa vina singur. In fine, cand am intrebat-o pe mama sa daca e multumita de ce a facut a zis ca ea nu a facut nimic, ca nu a avut nimic cu mine. Si cand am intrebat-o daca i se pare normal sa ma jigneasca ea a spus ca nu isi aminteste, iar el a spus ca nu il intereseaza pentru ca el nu de asta s-a despartit de mine ci pentru ca nu isi mai dorea o relatie serioasa, ca e tanar si vrea sa se distreze, sa umble cu mai multe fete, sa agate mai multe fete. Culmea e ca zi maica-sa tot asta spunea: ca ei nu i se pare normal ca atata timp cat e student sa aiba o relatie asa serioasa.

| Ioanagab45 explică (pentru sopranaCadaverica):

Pai nu am stat la ai lui decat putin si am plecat pentru ca nu am rezistat psihic eu, stiind ca ei nu ma suporta. Am stat intr-o camera dintr-un apartament inchiriat si acum 2 luni am reusit sa inchiriem un apartament doar pentru noi. Ideea e ca au aparut ceva probleme la noul apartament si eram nevoiti sa ne mutam iar el a zis ca daca nu accept sa ne mutam in apartamentul parintilor lui se desparte de mine. Nu cred ca e vorba despre a fi intretinuta din moment ce au am platit chiria pentru camera in care am stat si atunci cand am vazut ca nu e sigur ca vrea sa ne mutam doar noi doi undeva din cauza banilor i-am spus sa faca cum consideta ca e mai bine. El a paltit unele vacante, pe care cu greu le-am acceptat deoarece nu imi permiteam sa paltesc jumatate. Acum, de cand ne-am mutat singuri a pus si el bani pentru chirie si cred ca asta l-a deranjat, dar stia ca nu imi permit singura sa paltesc si am stabilit de inainte ca vom plati amadoi. Fix ce spui tu incercam sa ii spun si eu. Daca ma iubea accepta sa stam si in alta parte chiar daca el zice ca la ai lui ar fi conditii mai bune. El mi-a spus ca a plecat de acasa, unde avea de toate pentru a sta cu mine si a acceptat conditii mai proaste doar pentru mine si ca eu ar trebui sa accept sa stau acolo si sa trec peste ce spun ai lui pentru ca si eu ar trebui sa mai fa sacrificii pentru aceasta relatie, nu doar el. Ideea e ca el a venit si s-a mutat la mine pentru ca ai lui nu voiau ca eu sa mai intru in casa lor si oricum cand nu ieseam in oras stateam la mine. Eu pe atunci stateam in camera cu sora mea si nu era tocmai comod, asa ca s-a mutat cu mine si am inchiriat o camera doar pentru noi

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

E greu sa faci asta cand iubesti. Mereu cauti alte variante. Eu il iubesc foarte mult si ma doare ca azi spune ca ai lui nu ma plac, ca ma intelege, se comporta frumos si se vede cat de mult ma iubeste si tine la mine si maine trece de partea lor si zice ca ei nu au nimic cu mine si ca daca nu ma mut la ei se desparte de mine.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Salutare draga mea.
Ar trebui să vă mutați într-un loc în care să stați relaxați și să nu vă deranjeze nimeni.
Dacă vrei să-l uiți, îți recomand blogul cumsauitipecineva.blogspot.com
Nu e al meu, dar te-ar ajuta într-un fel.
Fi tare, poți!

| Raducons a răspuns (pentru Ioanagab45):

Iubirea vine in timp, acum esti doar indragotita, dar de cineva care nu e pe picioarele lui si trebuie sa asculte de mama, asa ca mai cauta un partener potrivit, sigur vei gasi.Nu te muta la ei pentru ca la un moment dat vor iesi discutii din cauza la bani, consumuri, vei fi sub observatie mereu, ramai acasa si va mutati impreuna mai incolo cand avanseaza relatia, daca vei alege sa ramaneti impreuna

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

Buna! Noi am stat impreuna de 2 ani aproape, doar ca el acum a vrut sa ne mutam in curte cu ai lui. In fine, intre timp el a hotarat sa uite de mine ai de sentimentele mele pentru ca nu am putut sa ma duc in casa lor. A zis ca e tanar si nu vrea o relatie serioasa si a plecat. Poate ca asa a foat sa fie. Poate ne va fi amandurora mai bine asa. Eu una zic ca era iubire din partea amadurora, dar poate ma insel. Cat am stat doar noi ne-am inteles foarte bine, fotul a mers bine. Dar e genul de om care are nevoie sa simta neaparat ca familia il sprijina si daca e nevoie renunta la orice pentru asta.

| Ioanagab45 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Am stat singuri 2 luni si a fost foarte bine, doar ca el are nevoie sa se simta apreciat de catre familie si sa simta ca primeste tot ce i se cuvine, de aceea uneori uita de tot si se lasa influentat de ei.

| Raducons a răspuns:

Lasa sa te caute el si atunci vezi daca vrea ceva cu tine. Sper ca nu e genul de individ care dupa ce isi indeplineste obiectivul cu iubita o lasa.Sa te muti la ei de pe acum nu e bine iti repet Asta sa o faci in cel mai rau caz dupa casatorie, pana atunci va intalniti din cand cand, iesiti in parc, in oras ca iubiti

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

Nu e genul acela. Am stat impreuna peste 2 ani. Am locuit impreuna 2 ani aproape, 1 an si ceva intr-un apartament cu mai multe persoane, am uncercat si la ai lui, dar nu am rezistat eu psihic si ultimele 2 luni am stat doar noi 2 intr-un apartament. Acum a decis sa o termine pentru ca am zis ca nu as vrea sa stam in curte cu ai lui din moment ce ei nu ma plac. Si el spunea inainte ca ei nu ma plac si nu ma vor in viata lui, apoi ca nu au nimic cu mine ca o zi mai tarziu sa spuna iar ca ei nu ma plac dar e sacrificiul pe care ar trebui sa il fac eu daca il iubesc. De atatea ori pana acum imi promitea ca nu ma mai pune in situatia de a fi in preajma lor. Acum a venit cu mama sa si mi-a adus lucrurile din apartamentul in care am stat cu chirie si tot cu ea a venit cand am predat apartamentul. M-a acuzat ca din cauza mea a avut o restabta la facultate, a spus mama sa ca ii fac de rusine pentru ca am restante si pe ei pentru ca ii cunoaste umea si pe el in fata colegilor, colegi care stiu exact ce e cu facultatea si care au si ei restante. Pare ca a uitat toate cate s-au intamplat pana acum si pare un alt om

| Raducons a răspuns (pentru Ioanagab45):

Tipul e imatur,nu ai ce sa faci cu el, nu esti vinovata pentru restantele lui, Concentreaza te pe viata ta, mergi la scoala, termina o facultate daca poti si o sa gasesti pe cineva potrivit.Nu te muta la ei, e devreme si nu e indicat, nu te lasa influentata de situatia lor, de luxul lor, trebuie sa ai demnitatea ta.

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

Nu am putut sa ma mut la ei. Cat am mai incercat am intrat in depresie si el acum se pare ca a uitat astea. In fine, se pare ca vom merge pe drumuri diferite. Oricum ma doare sa vad ca s-a schimbat radical in 2 zile si ca a uitat ce imi spunea si promitea. A uitat de cate ori am fost umilita si de cate ori el spunea ca nu este normal sa paresc asa ceva. Ma doare pentru ca eu una as fi mutat si muntii din loc pentru el si el a uitat cine sunt si a renuntat la mine doar pentru ca nu am acceptat sa mai fiu iar umilita.

| Raducons a răspuns (pentru Ioanagab45):

Ce poti sa faci, stii ca dragoste cu sila nu se poate.Vei gasi pe cineva potrivit nu iti face griji.Pana atunci ocupa te de scoala e mai important.Nu te mai consuma cu problema asta!

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

Stiu asta. Doar ca eu acum nici nu mai stiu ce sa cred. Cu o zi inainte imi spunea ca niciodata nu va uita cate mi-au facut ai lui, prin cate am trecut si nu ma va parasi niciodata si dupa o zi parca uitase totul. Nici nu mai stiu ce sa cred... poate ca asta e cel mai dureros... sa vezi un om bun, empatic care se transforma radical intr-o singura zi

| Raducons a răspuns (pentru Ioanagab45):

Oamenii se transforma in functie de interes,Poate vrea sa fie cu tine in ziua aia, a doua zi cu altcineva, cine stie, Eu nu vreau sa te supar, daca te ar iubi s-ar tine el dupa tine si nu invers.

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

Nu ma superi. Stiu asta. Sunt doar dezamagita de el si poate ca mai dezamagita su t de mine pentru ca am facut totul pentru cineva care nu ar fi facut niciodată nici macar jumatate pentru mine. Eu una nu ma mai tin dupa el. A hotarat ca e mai bine sa ne dedpartim si accept asta. Nu pot eu forta pe nimeni sa faca ceva anume, indiferent daca constiinta imi spune ca a ales sa ii fie bine sau sa ii fie mai rau dar sa ramana cu orgoliul ca e barbat si se impune fara a tine cont de situatie.

| Ioanagab45 explică:

Va multumesc mult ca v-ati rupt din timpul vostru si mi-ati raspuns. Acum nu mai am nici o indoiala ca am luat decizia corecta. Poate aveam nevoie de o confirmare ca nu am gresit refuzand sa ma mut la ai lui si ca nu trebuia sa ii demonstrez ca il iubesc facand acest sacrificiu, asa cum mi-a cerut el.

| Raducons a răspuns (pentru Ioanagab45):

Cine e indragostit face tot ce poate pentru persoana draga, e normal.Intr o relatie nu iubesc amandoi partenerii la fel, de aia se si ajunge la despartiri.Eu cred ca il placi pentru viata pe care o duce el, E normal sa te atraga o persana care o duce mai bine, se plimba are haine frumoase, masina buna.Gandeste te la asta un pic, iti zic din experienta.Cauta-i defecte si o sa vezi daca il mai placi.Am vrut sa iti zic adevarul, nu sa te inervez.

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

Sa stii ca nu este asa. Din moment ce nu m-am bucurat de nimic din ce avea el. Adica am locuit tot cu chirie, unde stateam eu, ca mai apoi sa imprumut eu bani ca sa ne mutam doar noi doi. Avea masina, dar am mers de multe ori si cu transportul in comun si chiar nu m-a deranjat deloc. Eu i-am cunoscut defectele si puteam trece peste. Nu m-a impresionat cu nimic situatia lui, la inceput nici nu ma gandeam ca ai lui au o asa situatie materiala si nu a contat asta pentru mine din moment ce am facut eu tot posibilul ca sa ne fie mai bine. Eu chiar l-am iubit si inca il mai iubesc pentru ce era el si nu pentru ce avea. Gandeste-te ca ai lui l-au amenintat ca nu ii mai dau nimic si el atunci a ales sa ramana cu mine si eu una chiar voiam sa il ajut si sa paltesc singura chiria si restul costurilor. Pur si simplu nu am putut sa stau in curte cu cei care ma umilesc de 2 ani cu fiecare ocazie. Si cat am incercat sa stau acolo, in iarna, ei au profitat ca il au aproape si l-au intors impotriva mea, de ajunsese sa spuna exact ce spuneau ei despre mine. Eu nu ma joc cu sentimenetele nimanui, nici ale mele si nici ale altcuiva si stiu clar ca nu a fost nimic altceva decat iubire, o iubire mare. Si stiu ca si din parte lui a fost tot iubire, doar ca uneori, pentru unii, e mai important sa iti tii aproape familia care stii ca iti poate oferi tot comfortul decat sa te stii implinit sentimental dar nu in acelasi comfort. Adica unii pot fi cumparati si in ziua de azi banii dicteaza interesele

| Ioanagab45 explică (pentru Ioanagab45):

Poate sunt eu deplasata, dar eu una pun mai mult pret pe sentimente. Prefer sa am mai putin, atata timp cat am cu ce trai si sa stiu ca am langa mine omul pe care il iubeac si care ma iubeste decat sa imi ascult parintii care nu il suporta doar pentru ca imi dau mai multi bani.

| Raducons a răspuns (pentru Ioanagab45):

Ai gresit cand te ai dus sa stai la ei, traiul cu parintii e greu de unul singur dapai cu un partener, De aia prefera tinerii sa plateasca chirie decat sa locuiasca in casa parinteasca, oricum trebuia sa platesti si poate au iesit discutii de la bani de la faptul ca poate nu erai atenta cu curatenia, aveau pretentii sa speli vase sa gatesti ceva.Acum pune te in situatia lui, la varsta pe care o are nu e independent si fara sprijinul lor e greu.Acum nu mai conteaza aspectul fizic, varsta. Banii conteaza in ziua de azi! Din pacate, dar asa era si inainte doar ca acum sunt constientizate lucrurile

| Ioanagab45 explică (pentru Raducons):

M-am dus acolo pentru el. El deja se mutase de un an si jumatate unde stateam eu pentru ca ai lui nu voiau sa ma vada nici in vizita. Acolo m-am dus pentru ca am crezut ca ii va fi mai bine. Teoretic noi stateam acolo intr-un apartament cu intrare separata. Discutii-le au aparut pentru ca lui ii bagase in cap ca eu ar trebui sa fac totul pentru ca e casa lui. Bani am vrut sa ii dau, dar nu a acceptat. Bunica lui venea si ii lua lui hainele la spalat pentru ca masina de acolo nu mergea foarte bine, eu fiind nevoita sa ma duc sa mi le spal la sora mea deoarece inainte sa ne mutam acolo tatal sau a spus ca nu vrea ca bunica lui sa stea sa imi spele mie rufele. Adica incepeau sa se bage in relatia noastra. Am inteles ca a intrat cand nu eram noi acasa acolo. El a insistat sa mergem acolo chiar daca stia ca ai lui nu ma palc si nu o sa ma placa vreodata, ca inainte ei ma jigneau, ma dadusera afara, tatal sau ma amenintase si eu am acceptat in cele din urma pentru ca am crezut ca ii va fi lui mai bine. Fiindca ne lasase sa stam acolo, el nu mai reactiona cand ai lui ii mai spuneai lucruri urate de mine, iar ei au l-au facut sa ma vada ca pe cea care ii doreste raul. Eu nu ma schimbasem cu nimic fata de inainte, poate doar eram mai trista din cauza stresului(aveam si cosmaruri din cauza asta) dar el nu mai vedea lucrurile la fel. Dupa ce am plecat de acolo si-a cerut scuze pentru comportament si a spus ca se lasa influentat de ei si de ce spuneau ei pentru ca ii spuneau mereu lucruri urate de mine iar el nu mai reactiona fiindca le era recunoscator ca ne lasase sa stam acolo si a inceput sa ia de bun tot ce spuneau. Asta a spus el dupa si mi-a promis ca niciodata nu o sa mai vrea sa stam la ai lui.