| Marinescu_Ariana_2000 a întrebat:

Am 14 ani si mama nu ma lasa sa ma duc la ștrand cu niste prietene. Fetele cu care merg au voie si una chiar este mai mica cu un an decat mine si o lasa, dar pe mine nu. Tot spune ca se intampla multe la ștrand si nu ma lasa sa merg decat cu ea. Da inteleg daca as fii o fata care sa nu o asculte, dar eu fac numai ce spune ea. Vreau si eu putina libertate...cum sa o fac sa ma lase?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu o inteleg de ce nu te lasa! Cum sa scrii de doua ori o intrebare? Esti balbaita?

| Crux a răspuns:

Draga mea, mama ta ştie de ce nu te lasă. Pe lângă multe altele, în apa de la ştrand sunt 100000 bacterii şi ciuperci. După o singură vizită la ştrand, mi-am belit pilea! Am luat o ciupercă şi mi-au apărut pete albe pe spate....de care nu mai scap niciodată. Nu pot decât să le estompez. vor reapărea continuu.
Baftă!