| Justmeandmysmile a întrebat:

AM o problema. Sambata se presupune ca o sa am o intalnire in 4, eu si o colega cu 2 baieti si problema e ca baiatul cu care vorbesc zicea sa iesim pe la 7 si parintii nu stiu daca ma lasa atunci sunt mai stricti, o sa zica ca e tarziu...Ce fac? Plus ca n-am stabilit unde mergem si sper ca nu in club ca aia mi-ar mai trebui. Ce sa fac? Funda. Nu voiam sa-i spun ca ies cu un baiat mamei ca n-am mai avut un prieten(da stiu la 16 ani e ciudat.). FunditA!

10 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i adevarul.

Si anunta-l pe baiat din timp.

Sunt sigur ca daca i explici frumos, iti va da voie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i mamei tale ca iesi cu cativa prietenii. si baiatului spune-i ca mai devreme daca vrea.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Spune-i ca mergi cu prietenii prin cartier...si chiar incearca sa stai prin cartierwinking bafta

| DianaIsHere123 a răspuns:

Bafta din nou!laughing

| Katoteshika a răspuns:

Spune-i adevarul, pana la urma va afla si nu vei mai esi afara.
spune-i prietenului tau sa va intalniti mai devreme si sa mergeti undeva sa mancati apoi o plimbare romanticawinking

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Pai spune-i sa va vedeti pe la 6...si spune-i mamei tale ca iesi afara...

| FuckTheSystem01 a răspuns:

Hmm..trebuie sa o convingi din timp.ia sh tu o nota marelaughingceva alea alea ..fii responsabila..etc.si ori amani ori iesiti mai devreme.

| oompaloompa a răspuns:

Spune-i mamei tale despre prietenul tau nu cred ca o sa reactioneze negatv totusi ai 16 ani si stabileste impreuna cu prietena ta o ora mai devreme si un loc unde va puteti vedea.

| IuliaRoxana a răspuns:

Pai stabileste cu ceilalti sa va vedeti sambata pe la ora doua de exemplu si ii spui mamei tale ca iesi in oras cu o colega

| Geanina_Andreea_1998 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa iesi in oras cu o prietena si in acest caz aceasta prietena sa ii confirme ca da happy