| Radoiu a întrebat:

Am o relatie de aproape un an ..in acest moment!
Fostul meu iubit.a fost plecat pana acum din tara ..cand l.am vazut acum ceva timp ..am avut asa un sentiment ..ca inca tin la el ..ca inca il iubesc.sad
Intr un final am facut rost de numarul lui ..si l.am sunat in timpul Craciunului.dar ma tot respingea ca nu fac bine ce fac.iar dupa nu l.am mai cautat. dupa o saptamana ma sunat am vb ..si dupa nu am mai vb deloc.
Dupa cateva zile ..ma sunat intr'o seara la 1 si mi.a zis sa ne vedem.ok ne am vazut a 2a zii..am vb ..si dupa am plecat. l.am sunat seara..ai mia zis ca e cu bby iar eu i.am inchis.
Dupa 2 zile ma sunat si mia. Zis sa ne vedem iar ..ne.am vazut iar. i.am zis tot ce am simtit..si eram asa suparata si mi.a zis nu fii bleaga ..eu inca tin la tine.te iubesc ..ma sarutat.
Dupa l.am sunat azi si ia.m zis cand ne mai vedem si mi.a zis ca nu stie.
I.am zis de ce mai spui ca tii la mine daca nu e asa ..si face el ..eu asta simt. daca tu nu crezi.e prb ta ..si mi.a zia sa l sun maine.
Intrebarea mea este :
Oare chiar tine la mine?
De ce la telefon e altfel si cand suntem impr e altel?
De ce ma mai cauta?
Maine daca il sun ..pe langa faptul ca vreau sa il intrb.ce are de gand.ce sa.i mai zic?
Funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| biadia a răspuns:

Ce ar fi sa nu il mai suni si sa nu ii mai arati ca te poate manipula dupa bunul plac? Asa se va intreba de ce nu il cauti si daca intr-adevar tine la tine, te va cauta el. Si daca o va face, il intrebi direct pe el ceea ce ai intrebat aici: de ce are alta atitudine la telefon. Insa cel mai bun sfat pe care ti-l poate da cineva este sa rupi orice legatura cu un om care profita de faptul ca ai anumite sentimente. Asta iti va aduce fericirea si linistea pe termen lung.