| Anamaria_3702 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi.Vine ziua prietenului meu si caut un cadou frumos love struck ca de la iubita sa. Bugetul meu de 50 de lei, dar pentru el se poate mari, dar in special ar trebui sa ma incadrez pana in 50 de leihappyCe imi recomandati sa-i i-au si locul de unde naume sa-l i-au ( magazin,mall, supermarket ); asa idei si sfaturi am de la prietenii mei dar vreau un cadou ft special sa ma tina minte toata viata lui si locul unde il gasesc, altfel nu ma ajuta daca nu imi spuneti de unde pot achizitoona cadoul.Nu-i stiu foarte bine gusturile pentru ca nu suntem de foarte mult timp impreuna(6 luni).Sa curga cu funditeeee pentru voi!:Ihappy:*:*

2 răspunsuri:
| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

Un pacher de prezervative :p happy
sau un cartush de kent 8hee hee

| LoveandOther a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ceas daca ai observat cumva ca poarta asa ceva sau un tricou ceva pentru ca asta ramane pentru mai mult timp