| laurica2001 a întrebat:

As vrea sa ii fac un cadou unei prietene. Ceva ce o sa tina minte. Nu stiu exact. Ce i-as putea face/confectiona? As vrea ceva special... De care sa isi aduca aminte peste ani. idei?

6 răspunsuri:
| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Sunt rame de cumparat cu family, sisters, friends...etc! poti sa cumperi una si sa pui poze foarte swett sau funny!

| tweety21 a răspuns:

Paii eu consider ca ar trebui sa ii iei un lantisor care se deschide si sa fie poza cu amandoua inauntru:*

| pisilove15 a răspuns:

Fa multe poze cu tine si prietena ta si punele intr-un album si apoi dai albumul acesta il va pastra si sil va aminti peste multi ani. Sper ca te-am ajutat

| bogdanell96 a răspuns:

O masina

| ninelusha a răspuns:

Un tricou personalizat

| Tigroaica300 a răspuns:

Eu i-am facut la comanda prietenei mele cele mai bune o perinuta cu poza noastra, o adora!